Клубът по Ушу и тайчи и Фолклорно студио „Зора“ към ОМД-Русе се включиха в събитието „Русе спортува 2018“

понеделник, 18 юни 2018

Два от клубовете на Общински Младежки Дом - Русе се включиха активно в спортното събитие „Русе спортува“, част от националната инициатива „Световен ден на предизвикателството - България Спортува 2018“.

Клубът по Ушу и тайчи с ръководител г-жа Мария Неделчева се включи с открита демонстрация в парка на Младежта, в която показаха своите умения в областта на бойното изкуство като спорт и философия на живот. Фолклорно Танцово Студио „Зора“, с ръководител Мъгърдич Астхигян представиха танц и закриха събитието с  традиционно българско право хоро, в което се включиха и зрители.