Кметът на Русе Пенчо Милков откри Международния турнир по спортни танци

понеделник, 25 ноември 2019

Над 350 танцови двойки се включиха в международния турнир по спортни танци, който се проведе  на 23 и 24 ноември в зала „ОЗК Арена“. В международния турнир участваха танцови двойки от Топ 50 на световната ранглиста. Клуб по спортни танци „Настроение“ тази година се включи с най-подготвените си танцови двойки.
Организатори на събитието са Община Русе, Българската федерация по спортни танци и клуб по спортни танци "Настроение".

Кметът на Русе Пенчо Милков бе официален гост на събитието и по време на откриването се включи с приветствие, като пожела на всички участници успех. "Бъдете все така креативни и продължавайте да вървите по пътя към успеха и усъвършенствайте все така това прекрасно изкуство, наречено танц", сподели още той.