Кметът Пламен Стоилов към Игнат Канев "Русенци Ви обичат и ценят"

сряда, 26 септември 2018

Днес именитият българин и строителен магнат, почетен гражданин на Русе и носител на званието доктор хонорис кауза на Русенския университет г-н Игнат Канев се срещна с кмета на Община Русе г-н Пламен Стоилов. Русенският градоначалник, заедно със заместник-кмета по европейско развитие д-р Страхил Карапчански и ректора на РУ „Ангел Кънчев“ и председател на Общински съвет – Русе чл.-кор. проф. дтн Христо Белоев, заявиха признателността си към приноса на г-н Канев в развитието на Русе и региона, благодарение на съществената му подкрепа в сферата на здравеопазването и образованието.

„Русенци Ви обичат и ценят. Вие имате голямо сърце и сте човек, който милее за страната си и за родния си край. Благодаря Ви за всичко, което правите с грижа към местните жители и целия регион“, заяви г-н Стоилов и подари на г-н Канев картина, изобразяваща центъра на град Русе.