Кметът Пламен Стоилов пожела успех на организаторите на форума „Здраве, щастие, красота“

петък, 10 октомври 2014

Днес, кметът на Община Русе Пламен Стоилов, заедно с част от своя екип в лицето на зам.-кметовете Даниела Шилкова и Страхил Карапчански откриха дванадесетото поред издание на Международния форум-изложение „Здраве, щастие, красота“. В рамките на три дена, гостите на форума ще имат възможност да се запознаят с над 150 експерти в областта на здравословния начин на живот, позитивното мислене и личностното развитие.
Кметът Пламен Стоилов изрази задоволството си, че е изпълнил обещанието си от миналата година, дадено пред организаторите и днес този форум се провежда в центъра на Русе, в по-голям формат от миналогодишния. Това дава възможност да се помисли за превръщането на това събитие в нещо още по-голямо, което да обедини възможностите на местните производители и то да се провежда ежегодно в нашия град. „Щастливи сме, че дванадесетият международен форум „Здраве, щастие, красота“ е в Русе, защото посланията които той отправя са много важни. Те са към младите, към по-големите, към възрастните и ни учат как да живеем здравословно, как да мобилизираме организма си за да е силен и здрав и как да се справяме с всичко, което ни атакува“, каза кметът.
В рамките на Форума посетителите ще могат да повишат своето физическо, ментално и социално благосъстояние. Събитието обръща поглед към натуралните и био продукти, засилва вниманието към възможността за самовъстановяване на организма чрез естествените сили на човек.
Друг интересен модул от форума е фермерският пазар, който ще предлага натурални и чисти продукти, директно от производител, както и свободна библиотека за всички, които искат да оставят книга или да вземат такава.
Събитието търси пресечна точка между традиционната и нетрадиционната медицина, като намира своето място в онзи решаващ момент преди появата на болестта и стреса, като оказва благоприятно влияние за предотвратяването и бързото справяне с негативни ситуации, категорични са организаторите.
В рамките на тези три дена всеки посетител има възможност да се докосне до опита и да получи съвет от над 150 експерти, изложители и лектори в областта на здравословния начин на живот. Има възможност да дегустира и разгледа най-новите продукти и услуги, за цялостно здраве и благополучие.
За най-малките посетители организаторите са предвидили детско шоу с много игри, забавления и награди.
Детският разник ще започне от 17 часа и ще продължи до 19:00 ч. Целта е децата от май-малка възраст да се запознаят със здравословния начин на живот и мислене.