Коледен концерт на Младежкия дом препълни Доходното здание

петък, 12 декември 2014

На 11 декември от 18 ч. в препълнената Голяма зала на Доходно здание, Общински младежки дом  представи традиционния си Коледен концерт. В продължение на час и половина малки и големи танцьори и певци веселиха русенци. Завесата се откри под музиката на песента „Алелуя” и прекрасното изпълнение на Мери-Ан Савова, част от Балет „Импулс”. „Импулс” представи общо шест нови танца, като участие взеха всички изпълнители в състава от най-малки до най-големи. Представяйки различни стилове, те показаха феерия от танц и сценично присъствие. В концерта участие взеха и ФТС „Зора”. Младите танцьори представиха няколко танца от репертоара си, с които повишиха градуса на настроението. Клуб по ушу „Калагия” показа бойни техники, а дебютант в концерта на Младежки дом беше новооткритото вокално студио „Приста”, чийто участници показаха отлично присъствие и глас на сцената. В края на концерта всички участници получиха бурни аплодисменти и поздравения за представянето си.