"Локомотив Русе“ беше домакин на регионален турнир по спортна акробатика

понеделник, 21 май 2018

На 19.05.2018 г. Акробатичен клуб "Локомотив Русе“ беше домакин на регионален турнир по спортна акробатика, в който се включиха: КСА Акро Нова - Горна Оряховица, КСА Джим Денс - Горна Оряховица, Светкавица - Търговище, КСА Акрос - Варна, и КСА Стефан Данчев - Сливен. На събитието присъства директорът на ОП „Спортни имоти“ г-н Веселин Богданов, който връчи поздравителен адрес на председателя на „Локомотив Русе“ г-жа Боряна Тотева от името на кмета на Община Русе г-н Пламен Стоилов.

85 деца на възраст 6-16 години се включиха в надпреварата в навечерието на държавните шампионати през месец юни. Гост на събитието беше националният селекционер Драгомир Драганов.

Акробатичен клуб "Локомотив Русе" изказва благодарност за оказаната подкрепа от Община Русе, фурна "Цветница" и спортна група „Спорт за здраве – Локомотив 1".