Малки коледари сурвакаха наред в Общината

четвъртък, 18 декември 2014

Малки коледари от детска градина „Ралица“ бяха днес на посещение при кмета Пламен Стоилов, за да му се отблагодарят за усилията, които положи да бъде изграден филиал в училище „Братя Миладинови“, както и да го поздравят за предстоящите коледни и новогодишни празници. Децата сурвакаха наред в Общината – започнаха от г-н Стоилов, след това минаха и през кабинетите на зам.-кметовете Иван Григоров и Наталия Кръстева. Малчуганите наричаха за здраве и берекет, а накрая подариха на домакините сурвакници от екологични материали, изработени от самите тях с помощта на родители и преподаватели.

Кметът Пламен Стоилов получи китка здравец - за да е здрав през цялата 2015-а година и кошница с орехи и дюли – за благополучие и плодородие. От своя страна г-н Стоилов почерпи малките си гости и ги изпрати с подаръци.