На 21 септември Eco Kids Tour гостува в Русе с мисия за зелено бъдеще

понеделник, 16 септември 2024

На 21 септември (събота) от 11 до 17 ч. забавното образователно турне Eco Kids Tour отново гостува в Русе. Мястото на събитието е площадът пред Съдебната палата.

Eco Kids Tour продължава традициите в опазването на околната среда и трансформирането на екологичните навици у дома. Всички участници ще имат възможност да научат много за природата, да съберат необходимите цветни печати и на финала да спечелят големи награди. Мотото и тази година е „Зелено бъдеще“, с което организаторите продължават да вдъхновяват подрастващите да проявяват грижа към природата и да изграждат устойчиви екологични навици.

В различните шатри на партньорите участниците ще открият любими герои, ще редят пъзели, ще играят на дама, ще стрелят с лък, ще управляват роботи и ще станат съпричастни на още много други забавления.

Гостуването на Eco Kids Tour в Русе е част от Календара на културните събития на Община Русе, която по традиция е партньор на инициативата.

Последни Новини

виж всички новини >