На 8 юли в Летния театър в Русе стартира националното турне „Обич и песен” 2024

сряда, 03 юли 2024

Русе е домакин на първия от концертите на Националното турне „Обич и песен“ 2024, което ще обедини различни музикални стилове и жанрове. Публиката ще има възможност на 8 юли да се наслади от 20:30 ч в Летния театър на мелъди рок, диско-хитове, класическа естрада и фолклорна музика от едни от най-обичаните български изпълнители.

В турнето се включват „Диана Експрес“, които отбелязват 50 години на сцената през 2024 г., братя Аргирови с техните диско-хитове, Мими Иванова с класическа естрада, любимата на няколко поколения поп певица Силвия Кацарова и нейната дъщеря Теди Кацарова, Нелина с фолклорни изпълнения и образци от българската поп музика. За втора поредна година естрадната легенда Мая Нешкова ще се присъедини към „Обич и песен“, изпълнявайки както нови песни, така и златните си хитове.

Билети за концерта могат да бъдат закупени на касата на Доходно здание, зала „Арена Русе“, магазин "На тъмно" и в клоновете на „Български пощи“. Онлайн продажби са достъпни на „Евентим“ и „Грабо“.