На основание чл. 61, ал. 3 от АПК, Община Русе, представя съобщение на заинтересованите страни - “Дръстър“ АД, Владимир Атанасов Габроваски, Светослав Миленов Тодоров, Любка Павлова Шопова, „Ренесанс“ АД, Албена Андреева Петкова...

четвъртък, 10 януари 2019

На основание чл. 61, ал. 3 от АПК, Община Русе, представя съобщение на заинтересованите страни.

ОБЩИНА РУСЕ ОБЯВЯВА на “Дръстър“ АД, Владимир Атанасов Габроваски, Светослав Миленов Тодоров, Любка Павлова Шопова, „Ренесанс“ АД, Албена Андреева Петкова, Елисавета Ангелова Милушева, Петко Билчев Петков, ЕТ „Христо Николов“, Цанко Ботев Димов, Донка Тодорова Митева, Марио Захариев Захариев, Георги Костов Георгиев, Александра Стайкова Варамезова, Любомира Йосифова Статева, Деница Петрова Русинова, Валентин Димитров Божанов, Йордан Любомиов Коцев, Стайко Любомиров Коцев и Петър Димитров Димитров – заинтересувана страна, обявление с изх. №30-6894-3/05.12.18г. за Одобрен със Заповед №РД-01-3254/04.12.2018 г. на Кмета на Община Русе Подробен устройствен план/ПУП/ -Изменение план за застрояване /ИПЗ/ и Работен устройствен план /РУП/ на УПИ XIV-658 в кв. 90.1, ЦГЧ по плана на  гр. Русе.

Възражения, предложения и искания по проекта могат да се направят пред Община Русе в 14 – дневен срок от датата на настоящето съобщение.

Дата: 10.01.2019 г.