петък, 22 юли 2016
Над 60 деца се включиха в забавна спортна надпревара по лека атлетика, която се проведе днес в ЦДГ „Незабравка 2“. Малчуганите показаха желание за победа и спортен дух, състезавайки се в дисциплини като щафетно и дълго бягане, хвърляне на малка топка и скок от място.
Гости на събитието бяха председателят на клуб Спортен лекоатлетически клуб „Дунав“ – Русе, Евгени Игнатов и треньорката Елиз Руждиева. Съвместните спортни празници са традиция за клуба и детското заведение, които си сътрудничат вече четири години.
За всички участници беше осигурена вкусна почерпка и медали за доброто представяне.
Спортното събитие е част от проекта на ЦДГ „Незабравка“„Заедно в света на спорта“,реализиран по програма „Русе – Европейски град на спорта 2016“, с финансовата подкрепа на Общинска фондация „Русе – град на свободния дух“. В рамките на проекта през месец август ще се проведе мини турнир по волейбол.
Последни Новини
С празничен концерт хор "Дунавски вълни" изпрати много успешен творчески…
петък, 13 юни 2025
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 13 юни 2025
Млади спортисти представиха пред Регионалното управление на образованието…
петък, 13 юни 2025
Театралната трупа на Елисавета Дачева представя „Антигона“ в Русе
петък, 13 юни 2025
Община Русе и млади спортисти обединяват усилия в противодействието на…
петък, 13 юни 2025
Танцово студио „Импулс“ празнува 25 години с концерт и среща на поколенията
петък, 13 юни 2025
Община Русе, представители на бизнеса и граждани обсъдиха организацията…
петък, 13 юни 2025