Националната комуникационно-информационна кампания „Бъди войник” ще се проведе на 15 май

петък, 10 май 2019

Уважаеми колеги, Община Русе и Военно окръжие – Русе канят всички граждани и гости на град Русе да посетят Националната комуникационно-информационна кампания „Бъди войник” на 15.05.2019 г., сряда от 18:00 ч.

Кампанията е организирана от Министерство на отбраната и се провежда във всички областни градове на страната. По време на кампанията ще можете да разгледате военната техника, въоръжението и екипировка на Българската армия, а вечерта да се насладите на  концертна програма:

– 16.30 ч. – показ на военна техника – паркинга на хотел ”Дунав”.

– 16.30 ч. – показ на въоръжение и екипировка на Българската армия – алеята пред хотел ”Дунав”.

– 18.00 ч. – концерт на Представителния ансамбъл на Въоръжените сили, Представителния духов оркестър на Военноморските сили, общински мажоретен състав „Екстрийм” при Младежки дом – Русе и други – залата на Доходно здание.

Вход – свободен.