Националните съзтезателки по волейбол се срещнаха с деца и фенове в Русе

неделя, 19 май 2019

Днес момичетатаот националния отбор на България по волейбол за жени зарадвахафеноветесиот Русе. Те се срещнаха сдесеткиграждани пред Паметника на свободата в центъра на градаи се снимаха заедно с тях. Заместник-кметът по устройство на територията инж. Димитър Наков пожела успех на българските момичета в предстоящите мачове от Волейболната лига на нациитеот името на кмета Пламен Стоилов и им подари цветя.Малчуганите от детски градини „Червената шапчица“ и „Звездица“ изненадаха националните ни състезателки с танц и поздравиха с песен рожденичката Силвана Чаушева, която празнува именно днес.Русе е домакин на първите мачове на България от дебютната седмица на турнира.  От 21 до 23 май в "Монбат Арена" българкитеще се изправят последователно срещу Япония, Белгия и САЩ.Билети за турнира могат да бъдат закупени онлайн на ticketportal.bg, в партньорската мрежа и на касата на "Монбат Арена Русе". Дневните билети (за два мача) започват от 10 лева, като има и опция за пакетен билет за трите дни (общо шест мача) на цена от 25 лева.

Програма на срещите в Русе:

21 май, 2019

17:00 ч: Белгия - САЩ