Община Русе с приз за най-оригинално събитие в областта на културния туризъм за 2017 г.

събота, 21 април 2018

В периода 19-20 април, във Велико Търново, се проведе 15. Международно изложение „Културен туризъм”. По време на единствения специализиран форум за културен туризъм у нас, организаторите връчиха наградите си за най-добро представяне на изложителите и участниците.

Община Русе беше отличена с голямата награда на журито за най-оригинално събитие в областта на културния туризъм за 2017. Престижното отличие бе предназначено за най-значимото туристическо събитие в Дунавския регион: Фестивала на туристическите забавления и анимации, съпътстващ Туристическото изложение „Уикенд туризъм” и организиран от Община Русе и ОП „Русе арт”.