Oбщина Русе участва на 14-тото туристическо изложение „Културен туризъм“ във Велико Търново

четвъртък, 06 април 2017

В периода 06 – 08 април 2017 г. Община Русе участва в пролетното издание на 14-тото туристическо изложение „Културен туризъм“, което се проведе в град Велико Търново, както и в националния конкурс „Чети и пътувай“, който се провежда в рамките на форума.

Русенската община участва със собствен самостоятелен щанд, на който по атрактивен начин бяха представени целогодишните възможности за туризъм и културно-историческите фактори, създаващи завършен туристически продукт. Щандът на Община Русе бе лично посетен от министъра на туризма г-жа Стела Балтова.

Експерти от Туристическия информационен център на Община Русе представиха Русе и региона с рекламно-информационни материали и проведоха срещи с туроператори, туристически агенции и представители на туристическия бранш, които бяха поканени в 13-тото изложение „Уикенд туризъм“ Русе 2017.