вторник, 09 декември 2014

Общинска фондация „Русе – град на свободния дух“ обявява конкурс за проекти през 2015 г. Основната цел на конкурса е да стимулира развитието на културния живот в Русе, да свърже различни организации, институции и артисти да работят заедно за утвърждаването на Русе като културно средище.

Конкурсът има четири направления, по които може да се кандидатства:

• Подпомагане на лица с изявени дарби от Община Русе;
  • Наука, изобретения и нови технологии;
  • Финансиране на местни инициативи – общности по интереси;
  • Финансиране на местни инициативи – междусекторни и международни партньорства.

В конкурса могат да участват различни културни и образователни институции, неправителствени организации и читалища, които отговарят на посочените условия, а крайният срок за подаване на проектните предложения е 9 януари 2015 г., до 17:30 часа.

За повече информация може да разгледате приложените Насоки за кандидатстване.

Последни Новини

виж всички новини >