Общинските екипи продължават дейностите по косене на тревните площи в Русе

понеделник, 15 юли 2024

Екипите на ОП „Паркстрой“ и ДЗЗД „Паркстрой“ продължават и през тази седмица дейностите по косене на тревни площи и прилежащи части на улици и булеварди в Русе.

ДЗЗД „Паркстрой“ ще коси в района на кв. „Тракция“, кв. „Локомотив“, кв. „Родина“ 1 и 2, бул. „Христо Ботев“, кв. „Здравец – Изток“ /комплекс „Композиторите“/, кв. „Чародейка – Юг“ /комплекс „Стотици“/, кв. „Чародейка – Север“ /комплекс „300“/, бл. 1, 2, 3 и 4 в кв. „Дружба“ 3 и в кв. „Дружба“ 1.

Общинското предприятие ще извършва дейности по косене в Парка на младежта, Парка на възрожденците, Централна градска част и бул. „България“.

При неподходящи метеорологични условия дейностите ще се изпълняват в следващи благоприятни дни.