Общинското предприятие „Паркстрой“ е с нов директор

четвъртък, 02 февруари 2023

Николай Кънчев е новият директор на общинското предприятие „Паркстрой“. Той заменя на поста Чана Лозева, която се оттегля от длъжност по лични причини.

Кънчев ще заема позицията до провеждането на конкурс.

Той е завършил „Екоикономика и бизнес“ в УНСС. В периода 2017-2019 г. е бил инспектор към отдел „Екология“ в Община Русе, а от 2021 до 2022 г. е част от „Нелсен Чистота“ като организатор дейности по обществена хигиена.

Николай Кънчев възнамерява да продължи добрите практики, наложени от досегашния директор, за оптимизиране работата на общинското предприятие.

Припомняме, че през тази година е предвидено значително увеличаване на броя на служителите на ОП „Паркстрой“. Разширената дейност на дружеството ще е за сметка на възлагането на външния изпълнител по обществена хигиена с цел икономия на бюджетни средства.