Обява за инвестиционно предложение за осветление на площад пред зала "Арена" - Русе

петък, 28 юни 2024

О Б Я ВА

От Община  Русе, гр. Русе, пл. „Свобода” №6,

ЕИК 000530632, представлявана от

Пенчо Милков - Кмет

На основание чл. 4,ал. 2 от Наредбата за условията и реда за извършване на оценка на въздействието върху околната среда – Наредбата за ОВОС (ДВ, бр.25/2003 г., изм. и доп. ДВ, бр. 94/2012 г.)

У В Е Д О М Я В А М Е

Всички заинтересовани физически и юридически лица, че имаме инвестиционно предложение: „ОСВЕТЛЕНИЕ НА ПЛОЩАД ПРЕД ЗАЛА „АРЕНА РУСЕ“, ПИ 63427.2.5546 (УПИ XIX-5094), ГР. РУСЕ“.

Всички, които желаят да изразят мнения и становища могат да го направят писмено в Община Русе, ул. „Олимпи Панов“ №6 или в РИОСВ - Русе, “Придунавски булевард” № 20,  пощенски код 7000.