Обявление на основание чл.26, ал.2

петък, 18 май 2018

О Б Щ И Н А   Р У С Е

О Б Я В Л Е Н И Е

На основание чл.26, ал.2 от Административнопроцесуалния кодекс (АПК), във връзка с чл.61, ал.3 от АПК Община Русе обявява на Александър Костов Желязков, заинтересовано лице като собственик на имот с идентификатор 63427.112.97 по кадастралната карта и кадастралните регистри на гр. Русе, намиращ се в землището на гр. Русе, местност „Гарван Бюлюк“, че започва производство по издаване на заповед по чл.193, ал.3 от Закона за устройство на територията (ЗУТ), за учредяване право на прокарване и сервитут на техническа инфраструктура – водопроводно отклонение до имот с идентификатор 63427.299.30 по кадастралната карта и кадастралните регистри на гр. Русе, намиращ се в землището на гр. Русе, местност „Саръ баир“, в полза на Градска Потребителна Кооперация „НАРКООП“, през поземлен имот с идентификатор 63427.112.97.

В 7-дневен срок от публикуване на настоящото уведомление, може да изразите становище по предявеното искане и по събраните доказателство, както и да отправите писмени искания и възражения. Производството по издаване на Заповедта по чл.193, ал.3 от ЗУТ, следва да приключи в едномесечен срок, съгласно чл.57, ал.5 от АПК.

Административната преписка е на разположение на заинтересованите лица встая № 607, етаж 6, в сградата на Община Русе, пл. ”Свобода” 6 (входа към ул. „Борисова”), гр. Русе - телефон 082/881-639.