Обявление с изх. №94П-800-1/13.03.19г. за виза за проектиране на инвестиционен проект за обект - Гаражи

четвъртък, 13 юни 2019

На основание чл. 61, ал. 3 от АПК, Община Русе, представя съобщение на заинтересованите страни

Община Русе обявява на Цоню Иванов Петков, Валентина Симеонова Николова, Иван Симеонов Великов, Симеон Стефанов Зоров, Марийка Илиева Димитрова, Игнат Ангелов Пенев, Златоцвет Белчев Цонев, Петко Илиев Петков, Милка Радева Милева, Севим Нежатиев Мехмедов, Огнян Йорданов Генов, Климент Димитров Маринов, Марин Йорданов Маринов, Анелия Станкова Димитрова, Юлиян Стоянов Ташков, Димитър Стоилов Димитров, Теодора Йорданова Антонова-Карабогданова, Венцислав Иванов Борисов, Сашо Красимиров Вълчанов, Иван Петров Иванов, Диан Йорданов Димов, Боян Анатолиев Тодоров, Бисерка Василева Иванова, Юлиян Йорданов Милчев, Румяна Йорданова Милчева и Маргарита Райкова Генчева– заинтересувана странапо обявление с изх. №94П-800-1/13.03.19г. за виза за проектиране на инвестиционен проект за обект: „Гаражи – 2 броя, всеки с размер 3,00/6,00 м.“ в УПИ III-за жил. строителство и търговия, ж.к. „Дружба III“, кв. 594 по плана на гр. Русе.

Визата може да се оспори в 14 (четиринадесет) дневен срок от настоящето съобщение - чрез Община Русе пред Административен съд – Русе.

Дата: 13.06.2019 г.