ОБЯВЛЕНИЕ ЗА ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ по Проект „Патронажна грижа за възрастни хора и лица с увреждания в Община Русе и Община Сливо поле"

вторник, 16 февруари 2021

Община Русе, в качеството си на бенефициент по Проект „Патронажна грижа за възрастни хора и лица с увреждания  в Община Русе и Община Сливо поле“, със сключен Договор за  предоставяне на безвъзмездна финансова помощ BG05M9OP001-2.040-0117-C01 и сключено допълнително споразумение BG05M9OP001-2.103-0059-C01 по процедура BG05M9OP001-2.103 „Патронажна грижа за възрастни хора и лица с увреждания - Компонент 4“, финансиран по Оперативна програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014-2020 г., съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейски социален фонд обявява подбор на персонал:

I. Болногледачи – 5 лица назначени на непълно работно време, за периода на изпълнение на проекта.

1. Кратко описание на длъжността: Осъществява социално-битови дейности,  съгласно утвърдената Методика за предоставяне на патронажна грижа по домовете за възрастни хора и хора с увреждания; Болногледачът следва назначенията на медицинския специалист и/или на социалния работник, изготвил индивидуалния план, съобразен с нуждите и потребностите на всеки потребител и отразяващ точното му физическо и социално-психологическо състояние.  Извършва дейности, свързани с удовлетворяване на основните жизнени потребности на потребителя: хранене и прием на течности, обличане и събличане, извършване на тоалет, сън и почивка и др. като стриктно се съобразява със здравното състояние на пациента.

2. Изисквания към кандидатите:

Образователна степен – минимум основно образование.

3. Специфични изисквания за заемане на  длъжността:

Професионален опит в сферата на дейност е предимство.

II. Място и срок за подаване на документите:

Документите се подават лично или чрез пълномощник на следния адрес:

гр. Русе, Община Русе, ул. „Черно море“ № 2, етаж 1, стая 12, етаж 2, стая 24,  всеки работен ден от 9.00 ч. до 12:00 ч. и от 13:00 ч. до 17.00 ч.

Срок за подаване на документи – до приключване на проектните дейности.

III. Необходими документи за кандидатстване:

1. Писмено заявление за участие по образец  - Приложение 2;
  2. Автобиография - Приложение 3;
  3. Документи за придобитата образователна степен, ако е приложимо - копие;
  4. Документи доказващи опит с целевата група – счита се за предимство - копие;
  5. Лична карта при подаване на документите - за справка.

IV. Начин  на провеждане на подбора:

1. Първи етап - разглеждане и проверка на подадените документи за съответствие със обявените изисквания за съответната длъжност;

2. Втори етап – интервю с допуснатите кандидати.

V. Общодостъпно място на което ще се обявяват списъците: информационното табло намиращо се на входа на Община Русе, ул. „Черно море“ 2 и електронната страница на Община Русе www.ruse-bg.eu.

Необходимите бланки може да изтеглите от тук:

ПРИЛОЖЕНИЕ №1 - ЗАЯВЛЕНИЕ ЗА УЧАСТИЕ В ПРОЦЕДУРА ПО ПОДБОР

ПРИЛОЖЕНИЕ №2 - АВТОБИОГРАФИЯ