ОДЗ „Снежанка“ отпразнува 30-тия си рожден ден

четвъртък, 12 май 2016

Вчера, 11.05.2016 г., ОДЗ „Снежанка“ отпразнува своя юбилеен 30-ти рожден ден в двора на детската градина. Гости на събитието бяха г-жа Ирена Петрова - директор д-я „Култура и образование“, г-н Сашо Щерев - началник отдел „Образование“, директори на детски градини, родители и гости. В мероприятието се включиха всички 447 деца.

Водещ беше обичаният от всички - Бате Енчо. Детски футболен клуб „Дракончета“ подариха футболно игрище, което вчера се бе превърнало в сцена, а от днес децата ще демонстрират своите спортни умения. Аниматорите от клуб „Фламинго“ забавляваха децата облечени в любимите им приказни герои.

Много настроение и усмивки грееха на детските лица. Кулминацията беше огромната торта с 30 свещи, с която се снимаха директорката Екатерина Иванова и всички деца.

Последни Новини

виж всички новини >