Открит урок „Акробатика и салса“ на 18 юни

петък, 17 юни 2016

На 18 юни, от 10:00 часа, в залата по акробатика в комплекс „Локомотив“, ул. „Цветница“ № 6, ще се проведе вторият открит урок по проект „Акробатика и здраве“ на Акробатичен клуб „Локомотив – Русе“. Проектът се финансира от Общинска фондация „Русе – град на свободния дух“ в рамките на кампанията „Русе – Европейски град на спорта 2016 г“.

Темата на втория открит урок е „Акробатика и салса“ с лектор Ангел Филиповски,  треньор по спортни танци към Салса клуб „Фламинго“. Той ще запознае участниците с особеностите на салсата и ще разкаже за връзката между спорта и танца.

Събитието е насочено към деца на възраст 6-13 г. и техните родители, които ще имат възможност да участват в основен урок по салса и акробатика.