четвъртък, 27 август 2020
Днес, 27.08, бе приемният ден за граждани на кмета на Община Русе Пенчо Милков, неговите заместници и секретаря на Общината.
Много граждани се обърнаха към кмета Пенчо Милков по лични въпроси, но имаше и немалко сигнали. Голяма част от тях бяха разрешени на момента, а по други бе възложена проверка.
Някои от гражданите потърсиха мнението на кмета Пенчо Милков във връзка с облагородяването на града, а други се интересуваха от идеите му за подобряване на сигурността в Русе и превръщането му в един по-зелен и екологичен град.
Всеки месец след предварително записване русенци имат възможността да отправят преки запитвания по лични въпроси, да подадат конкретни сигнали или представят свои идеи пред градоначалниците.
Всички срещи се проведоха лично съобразно въведените противоепидемични мерки. Следващият приемен ден на кмета и заместниците му ще бъде през месец септември, като датата и начините за записване ще бъдат обявени в началото на следващия месец на обновения сайт на Община Русе.
Кметовете на Русе и Тутракан инициираха среща с почетния консул на Република…
четвъртък, 27 август 2020
Концерт на Миро и многообразие от забавления за празника на кея в Русе…
четвъртък, 27 август 2020
Последни Новини
Две инициативи на Община Русе отличени с национални награди за подкрепа…
вторник, 09 декември 2025
Русе е домакин на финала на VI Национален конкурс „Коледна звезда“ под…
вторник, 09 декември 2025
Запасните офицери наградиха кмета на Русе за приноса му към историческата…
вторник, 09 декември 2025
Община Русе и Асоциация за инсулт и афазия подписаха меморандум за съвместни…
вторник, 09 декември 2025
Първенци в Ученическите игри бяха наградени от кмета Пенчо Милков
понеделник, 08 декември 2025
Кметът Пенчо Милков отличи трима възпитаници на Русенския университет…
понеделник, 08 декември 2025
Община Русе е с нов главен архитект
понеделник, 08 декември 2025
36 автомобила в Басарбово трябва да бъдат премахнати от собствениците…
понеделник, 08 декември 2025