Покана за публична обсъждане на бюджет 2020 г. на Община Русе

петък, 10 януари 2020

Покана за публична обсъждане на бюджет 2020 г.

на Община Русе

Кметът на Община Русе Г-н Пенчо Милков

на основание чл. 84, ал. 6 от Закона за публичните финанси и разпоредбите на чл. 21 от Наредба за условията и реда за съставяне на бюджетната прогноза за местните дейности за следващите три години, за съставяне, приемане, изпълнение и отчитане на бюджета на Община Русе

КАНИ ОБЩЕСТВЕНОСТТА НА ПУБЛИЧНО ОБСЪЖДАНЕ НА БЮДЖЕТ 2020 Г.

УВАЖАЕМИ СЪГРАЖДАНИ,

Публичното обсъждане на проект на бюджет за 2020 година на Община Русе ще се състои на 21.01.2020 г. /вторник/ от 17,30 часа в Пленарна зала на общината.

Становища и предложения по проекта за общински бюджет се предоставят в деловодството на общината или по електронна поща на e-mail:mayor@ruse-bg.eu, не по-късно от два дни преди провеждане на публичното обсъждане.

За постъпилите становища и предложения направени по време на публичното обсъждане ще бъде съставен протокол, който ще се приложи като неразделна част от проекта на бюджет при внасянето му в Общински съвет Русе.

Проект на бюджета на Община Русе за 2020 година ще бъде публикуван на интернет страницата на общината: www.ruse-bg.eu.