Празничен новогодишен концерт с Павел & Венци Венц

петък, 29 декември 2017

На 31 декември, неделя, от 23 ч. Община Русе кани всички русенци и гости на града на празничния концерт по случай посрещането на Новата 2018 година. Място на събитието ще бъде централният площад пред Общината, а главни действащи лица в Новогодишната нощ ще са любимците на младото поколение - Павел и Венци Венц. С атрактивното си сценично поведение и най-големите си хитове, хип-хоп дуото ще се погрижи за неповторимото празнично настроение на русенци.

Кметът на Община Русе – г-н Пламен Стоилов ще отправи своите благопожелания малко преди полунощ, а събралите се на градския площад ще могат да проследят и Новогодишното поздравление на Президента на РБ – г-н Румен Радев, както и да се насладят на празничната заря.

По традиция, навръх Нова година оркестър и солисти от ФТТ „Найден Киров” ще сгреят публиката със своите изпълнения и с подобаващото новогодишно хоро, което ще се извие на площада.

Водещ на концертната програма ще бъде актрисата Ралица Константинова.

Концертът е заключителното събитие от Коледно-новогодишния фестивал Русе 2017, организиран от Община Русе.