Предстоящи прекъсвания на електрозахранването в община Русе

сряда, 05 юли 2023

Четвъртък, 06.07.2023 г.:

В периода 06.07.2023 - 07.07.2023 от 09:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Бъзън, захранените от ТП 2 на улиците: „Александър Стамболийски“, „Беласица“, „Витоша“, „Вихрен“, „Камчия“, „Кирил и Методий“, „Кооперативна“, „Марица“, „Мусала“, „Пирин“, „Рила“, „“Ружа, „Кирил и Методий“, „Синчец“, „Стара гора“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици .

На 06.07.2023 от 09:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Русе, улиците: "Изгрев", "Зорница", "Чародейка", м-ст "Орта билюк" и фирмите: "НИКОЛОВ 95" ЕООД; "БГ ПЛАСТ" ООД; "ХАСАН ЮСЕИНОВ ЮМЕРОВ-КООП.ИЗГРЕВ"; "КООПЕРАЦИЯ СВЕТЛИНА ПЛАМЕН ВАСИЛЕВ"-Конубунар; "САШКО ГЕОРГИЕВ МИТЕВ - ЕЛЕКТРА 1";АНГЕЛ ПЕТРОВ ПЕТКОВ; "ТОДОР ЛЮБОМИРОВ ТОМОВ"; "ГЕОРГИ ПАНЕВ АТАНАСОВ"; "КООП.Е ЛЕКТРА 1 ДИМИТРИЧКА ДАНКОВА"; "ПЛАМЕН ВЕЛИЧКОВ ИВАНОВ"; "НИКОЛА ИВАНОВ ГЕНОВ".
Временни смущения в електрозахранването са възможни от 09:00 ч. до 16:00 ч. в районите на гр. Русе, улиците: "Зора"; "Агликина поляна"; "Морава"; "Цанко Дюстабанов"; "Дъбрава"; "Велчова завера"; "Ихтиман"; "Елисавета Багряна"; "Трите гълъба"; "Слав"; "Китен"; "Басарбовска"; "Буйна Яна"; и абонатите захранени от трафопостовете: "Болгар"; "Надежда"; "Светло бъдеще"; " п/ст Извор дере"; "Морава"; "Асфалтова база"-Средна кула; "Люпилня"; "Мирекс"; "Гранит"; "Багряна"; "Трите гълъба".

Петък, 07.07.2023 г.:

На 07.07.2023 от 09:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: гр. Мартен, захранените от ТП 5 на улиците: „Александровска“, „Вежен“, „Витоша“, „Генерал Радецки“, „Дунав“, „Искър“, „Любен Каравелов“, „Рига“, „Червен Иван“, „Шести септември“, „Юрий Гагарин“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени станции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици.

На 07.07.2023 от 09:00 ч. до 16:00 ч., поради извършване на неотложни ремонтни дейности на съоръженията за доставка на електроенергия, ще бъде прекъснато електрозахранването в района на: с. Хотанца захранените от ТП 2 на улиците: „Георги Бенковки“, „Георги Сава Раковски“, „Кирил и Методий“, „Неофит Рилски“, „Пирин“, „Райна Княгиня“, „Свети Георги“, „Свобода“, „Хаджи Димитър“, „Чавдар Войвода“, „Ч!ешмището“, „Яне Съндански“, включително кабелни оператори за ТВ и данни, помпени ста нции на „Водоснабдяване“, ВЕИ и базови станции на мобилни оператори, намиращи се на територията на посоченoтo населено място и улици.