Проекти в процес на изпълнение

1. 1. „Българските общини работят заедно за подобряване на качеството на атмосферния въздух"
  2. 2. „Топъл обяд в община Русе“
  3. 3. „Грижа в дома в община Русе“
  4. 4. „Укрепване на общинския капацитет в Община Русе“
  5. 5. Проект 101121210 NBSINFRA
  6. 6. „Равен старт за щастливо бъдеще чрез услуги за ранно детско развитие в Община Русе“
  7. 7. Проекти по Национален план за възстановяване и устойчивост – 5 броя
  8. 8. Проект за изпълнение на мерки за енергийна ефективност на ДГ „3ора"
  9. 9. „Подобряване качеството на атмосферния въздух в Община Русе“
  10. 10. Проекти, финансирани от МОН – 2 броя
  11. 11. „Укрепване на физкултурен салон на ОУ „Иван Вазов“ – гр. Русе"
  12. 12. „Областен информационен център – Русе“
  13. 13. Проект DRP0200419 – RESTORIVER “Climate resilient, natural water retention focused restoration of riversides and riparian areas adversely affected by human interventions along the Danube and its tributaries within the Danube Region” („Устойчиво на климата фокусирано върху естественото задържане на вода възстановяване на речни брегове и крайречни зони неблагоприятно повлияни от човешки намеси по протежение на Дунав и неговите притоци в дунавския регион“)
  14. 14. „Стратегически интегриран проект за изпълнение на ПУГМ за преход към климатично неутрално и устойчиво общество“
  15. 15. ,,Опазване и популяризиране на културното наследство чрез дигитално съхранение и представяне’’