Ремонтни дейности затварят част от ул. „Солун“ на 9 юни

сряда, 07 юни 2023

Община Русе информира водачите на МПС и жителите на града, че във връзка с извършване на основен ремонт на улици в гр. Русе, считано от 7 ч. до 19 ч. на 9 юни се затваря за движение на МПС ул. „Солун“ в участъка от кръстовището с ул. „Приста“ до кръстовището с бул. „Родина“.

Движението на МПС ще се осъществява по обходни маршрути, както следва:

- при движение от ул. „Дебър“ по ул. „Драма“ и ул. „Сяр“ и по съседните отворени за движение улици, с повишено внимание и при стриктно спазване на поставената пътна сигнализация;

- при движение от бул. „Родина“ по ул. „Мадарски конник“ и по съседните отворени за движение улици, с повишено внимание и при стриктно спазване на поставената пътна сигнализация;

- при движение от бул. „Липник“ по бул. „Цар Освободител“, бул. „Съединение“ и по съседните отворени за движение улици, с повишено внимание и при стриктно спазване на поставената пътна сигнализация;

- при движение от ул. „Свети Наум“ по ул. „Плиска“ и по съседните отворени за движение улици, с повишено внимание и при стриктно спазване на поставената пътна сигнализация.

Призовават се водачите на МПС да спазват стриктно временната организация на движение и поставените пътни знаци и табели.