С тържествена церемония Випуск 2018 на ВУАРР - филиал Русе получи дипломите си

петък, 16 ноември 2018

Зам.-кметът по комунални дейности в Община Русе г-жа Наталия Кръстева поздрави абсолвентите от Випуск 2018 на ВУАРР – Филиал Русе по случай тяхното дипломиране. Тържествената церемония се проведе днес във висшето учебно заведение. На събитието присъства също областният управител на Област Русе Галин Григоров.

Г-жа Кръстева връчи поздравителен адрес на ректора на ВУАРР – Пловдив акад. проф. Димитър Димитров, от името на кмета на Община Русе г-н Пламен Стоилов. Тя поздрави ръководството на университета и пожела успешна реализация на студентите. „Поздравявам Ви за успешното ръководство на най-голямата образователна институция в страната ни, създаваща специалисти в сферата на агробизнеса. Благодарение на квалифицираните преподаватели, младите студенти лесно се превръщат в опитни кадри, заемат ръководни постове и изпълняват с отговорност и мотивация длъжностите си“ се казва в адреса от русенския градоначалник.