С цветно парти Младежки дом - Русе изпрати 24 абитуриенти

понеделник, 14 май 2018

24 младежи от различните клубове на Общински младежки дом - Русе завършват средното си образование през тази година. Те бяха изпратени тържествено на провелия се бал, на който се отбелязаха и 21 години от основаването на ОМД-Русе. Идеята, организацията и украсата бе на участниците от Младежки парламент - Русе.

Директорът на Младежкия дом г-жа Красимира Николаева благодари на абитуриентите за приноса, който имат в различните клубове, за наградите, купите и медалите, които са спечелили и на всеки един от тях връчи плакет за спомен. Бивши участници в различните дейности също се включиха в пожеланията от разстояние, като изпартиха видеоклипове с равносметка на придобитите качества и умения от Младежки дом, като пожелаха успех на абитуриентите. Партито продължи с почерпка, музика и споделени спомени за незабравимите моменти заедно с обещания за бъдещи срещи.