Съобщение - изработен е проект на ПУП - Парцеларен план за обект: Автомагистрала „Русе - Велико Търново“, участьци „Русе - Бяла“ и обход на гр. Бяла от км 0+400 до км 76+200, в землищата на гр. Мартен, с. Николово, гр. Русе и с. Басарбово, Община Русе

петък, 30 август 2019

Община Русе на основание чл. 128, ал. 1 от Закона за устройство на територията съобщава, че е изработен проект на ПУП - Парцеларен план за обект: Автомагистрала „Русе - Велико Търново“, участьци „Русе - Бяла“ и обход на гр. Бяла от км 0+400 до км 76+200, в землищата на гр. Мартен, с. Николово, гр. Русе и с. Басарбово, Община Русе.

На основание чл. 128, ал. 5 от ЗУТ в едномесечен срок от обнародването в „Държавен вестник“ заинтересуваните лица могат да се запознаят с предложения проект в сградата на Община Русе и да направят писмени възражения, предложения и искания по проекта до общинската администрация.