Съобщение на основание чл. 61, ал. 1 и във връзка с чл. 18а, ал. 10 от АПК до заинтересованите страни – местност „Дрибак 4,5“ в землището на с. Николово

вторник, 11 януари 2022

СЪОБЩЕНИЕ

Община Русе, на основание чл. 61, ал. 1 от АПК и във връзка с чл. 18a, ал. 8/ал. 10 от АПК, съобщава на: Светослав Руменов Димитров, като наследник на Пенка Петрова Стефанова, ползвател на новообразуван поземлен имот 503.1117 по Плана на новообразуваните имоти за местност „Дрибак 4,5“ в землището на с. Николово, че e издаден индивидуален административен акт – Заповед № РД-01-3632/26.11.2021г. на Кмета на Община Русе, с който се придобива събственост за имота.

Заповедта се намира в отдел „Устройствени планове и кадастър” при Община Русе и справки по нея могат да се правят всеки работен ден от седмицата, от 8.30 до 17.30 часа.

Индивидуалният административен акт може да се получи след удостоверяване на самоличността и/или представяне на доказателства за упълномощаване на адрес: гр. Русе, ул. „Олимпи Панов“ № 6, ет. 2, стая 9.

Настоящото съобщение ще бъде приложено към досието на имота и ще се счита за редовно връчено на заинтересованите лица след изтичане на 7 /седем/ дни от залепяне на таблото за обявления на ул. „Олимпи Панов“ № 6, ет. 1 и публикуването му на интернет страница на Община Русе - www.ruse-bg.eu.

Заповедта може да бъде обжалвана чрез Община Русе пред Административен съд – Русе в 14 /четиринадесет/ дневен срок след датата на публикуване на настоящото съобщение.