Съобщение във връзка с кандидатстване на Община Русе с проектно предложение за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ по Програма за морско дело и рибарство 2014-2020

петък, 06 януари 2017

Във връзка с подготовката за кандидатстване на Община Русе с проектно предложение за предоставяне  на безвъзмездна финансова помощ  по Програма за морско дело и рибарство 2014-2020,  финансирана  от Европейския фонд за морско дело и рибарство, Процедура за подбор на проекти  BG14MFOP001-4.001 „Подготвителна помощ за стратегии за водено от общността местно развитие (ВОМР)“ Община Русе кани на работна среща в 11 ч., на 10.01.2017 г., в залата на Областен информационен център – Русе, намираща се на пл. Свобода №4, представители на юридически лица, регистрирани по ЗЮЛНЦ или юридически  лица, регистрирани по Търговския закон или по Закона за кооперациите, както и физически лица,осъществяващи дейността си в сектор „Рибарство“ и в други социално-икономически сектори и проявяващи интерес за включване в Местно партньорство.