Съобщение за изработен проект за ПУП – парцеларен план за техническа инфраструктура извън урбанизираната територия – външно ел. захранване за поземлен имот в местност „Бранзалана“

петък, 24 ноември 2017

СЪОБЩЕНИЕ

Община Русе  на основание чл. 128, ал. 1 от ЗУТ съобщава, че е изработен проект за ПУП – парцеларен план за техническа инфраструктура извън урбанизираната територия – външно ел. захранване за поземлен имот / ПИ / 018004 и ПИ 018005 в местност „Бранзалана“, землище на с. Басарбово, община Русе през следните имоти: 018024 с НТП „Нива“, частна собственост; 000187 с НТП „Полски път“, общинска публична собственост и 63427.316.197 с НТП „За път от републиканската пътна мрежа“, държавна публична собственост.

На основание чл. 128, ал. 5 от ЗУТ в едномесечен срок от обнародването в „Държавен вестник” заинтересованите лица могат да направят писмени възражения, предложения и искания по проекта до общинската администрация.