Съобщение за оповестяване на ценови предложения

петък, 24 октомври 2014

Община Русе, на основание чл. 69а, ал. 3 от ЗОП, уведомява участниците в обявената открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: Зимно поддържане по две обособени позиции: Позиция 1: Зимно поддържане на входно- изходните участъци от републиканската пътна мрежа в чертите на гр. Русе; Позиция 2:  Зимно поддържане на общинската (четвъртокласна) пътна мрежа, че ценовите оферти на допуснатите участници ще бъдат оповестени на 30.10.2014г. /четвъртък/ от  10:00 часа, в сградата на Община Русе, пл. Свобода 6, ет.3, Заседателна зала.

Резултати от оценяването на офертите по другите показатели за оценка:

1.       Участникът „БЕРУС“ ООД /Позиция № 2: „Зимно поддържане на общинска/четвъртокласна/ пътна мрежа получава максимална оценка на показател „Срок за почистване на цялата площ в часове” (К2)  от 100 точки.

2.       Участникът ДЗЗД „ПЪТНО ПОДДЪРЖАНЕ РУСЕ 2014“/Позиция №1: Зимно поддържане на входно- изходните участъци от републиканската пътна мрежа в чертите на гр. Русе получава максимална оценка на показател „Срок за почистване на цялата площ в часове” (К2)  от 100 точки.

За детайлна информация и достъп до Обявлението за обществена поръчка, посетете интернет страницата на Агенцията за обществени поръчки www.aop.bg по Уникален номер в Регистъра на АОП:00115-2014-0016