Съобщение за открит обществен достъп

сряда, 03 октомври 2018

На основание чл. 122а, ал. 5 от Закона за опазване на околната среда е открит обществен достъп до заявление за издаване на комплексно разрешително на „КЛМ-ЕКО“ ЕООД, гр. Русе, бул. „Тутракан“ № 9, Източна промишлена зона за: „Инсталация  за временно съхранение и предварително третиране на неопасни и опасни отпадъци“.

С оператор: „КЛМ-ЕКО“ ЕООД, гр. Русе

Документите са на разположение на обществеността в продължение на един месец, всеки работен ден в периода от 03.10.2018 г. до 03.11.2018 г.в сградата на общината на ул. „Олимпи Панов“ №6,  етаж 4,  стая №3, всеки работен ден от 08:30 ч. до 17:30 ч.

Текстът на обявата е публикуван на интернет страницата на Община Русе и Вестник утро.

Писмените становища, коментари и предложения се предоставят по официален ред, заведени в деловодството на общината.

Лице за контакти: Йоана Вълева – инспектор в отдел „Екология“, 082/506-793