Съобщение за прекъсване на нормалното водоподаване в кв. "Средна кула" и "Долапите"

четвъртък, 12 май 2022

Поради възникнали трудности при извършване на пресвързването на новопроектиран уличен водопровод по ул. „Морава“ и ул. „Св. Димитър Басарбовски“ в кв. „Средна кула“, гр. Русе, предвидено за 12.05.2022 г., се налага удължаване на периода, по време на който ще бъде нарушено нормалното водоподаване, до 20:00 ч. днес, като ще бъдат засегнати следните абонати:

в кв. „Средна кула“: в участъка между ул. „Басарбовска“, ул. „Мадара“ и ул. „Сини вир“; в участъка между ул. „Зора“, ул. „Агликина поляна“, ул. „Дъбрава“ и ул. „Слав“, както и ВСК „Земеделска“, ВСК „Водолей“, ВСК „Трите гълъба 2013“, ВСК „Сдружение трите гълъба“ и ВСК „Тодор Недялков Николов“.

в кв. „Долапите“: в участъка от ул. „Стремление“ и ул. „Хан Кардам“ до жп прелеза и бившия стопански двор; варов възел „Володя Великов“, ВСК „Изгрев“, ВСК „Извор“, ВСК „Марчова нива“, ВСК „Марчова нива -1“ и местност Гъстите круши.

в района на Индустриална зона „Запад“ (в района на хижа „Приста“)

в с. Басарбово.