сряда, 20 септември 2023
С тематични игри и състезания децата от детска градина „Пинокио“ отбелязаха Европейската седмица на мобилността.
В надпреварата за знания, свързани с безопасното придвижване на пешеходците, се включиха малчуганите от всички групи. Те показаха какво са научили за правилното разпознаване на цветовете на светофара и пътните знаци и управляваха превозни средства около различни препятствия.
На детския празник присъстваха и представители на полицията, които предоставиха полезна информация за безопасността на пешеходците, показаха на децата своята екипировка и им позволиха да погледнат от близо специализирания полицейски автомобил.
Специални гости на празник бяха заместник-кметовете Енчо Енчев и Димитър Недев, образователни експерти и студенти от първи курс на специалност „Начална и предучилищна педагогика“.
Националната авиационна обиколка идва на Летище Русе
сряда, 20 септември 2023
За трета поредна година „Десант на книгата“ превръща Русе в център на…
четвъртък, 21 септември 2023
Последни Новини
Успешен сезон за ВК „Любо Ганев – Автосвят“ с участие в 46 турнира и класирания…
събота, 12 юли 2025
Общински терен в Средна кула стана база за млади футболисти
събота, 12 юли 2025
Седмичен отчет за дейността на общинската администрация
петък, 11 юли 2025
Русе ще отбележи 188 години от рождението на Васил Левски
петък, 11 юли 2025
Празникът на торта „Гараш“ вече е с официално лого
четвъртък, 10 юли 2025
Среднощен вандализъм в подлеза до Кръговото е регистриран от общинското…
четвъртък, 10 юли 2025
Криско в Русе: Да си добър е новият тренд сред младежите
четвъртък, 10 юли 2025
Община Русе кани обществеността на публична дискусия на проекта за годишния…
четвъртък, 10 юли 2025