Солистите от Вокално студио „Слънчеви ноти“ с участие във фестивал в Румъния

четвъртък, 28 март 2019

На 24-ти март в Букурещ се проведе първият фестивал на етносите „Copill pentru copill“„Деца за деца“. Той е организиран от „Националната асоциация на жените християнки“ и „Федерацията на цивилната общност“в Румъния. Официални гостисабилипосланиците на посолствата на Армения и Украйна и председателя на „Демократичния съюз на българите в Румъния“г-н Лука Велчов. Зала „Даллес“в центъра на Букурещ събра 130 деца от Румъния, Украйна, Молдова и България, които презентирахакултурите на своите държави. Нашата страна бе представена от солистките на Вокално студио „Слънчеви ноти“ Бориса Кунева и Дария Стефанова, с ръководител Наталия Константинова, посрещнати с нестихващи аплодисменти.

Бориса се представи с песните „Девойко мъри хубава“и „Рокля на цветя“, а Дария със „Залюбих си мамо“ и„Без радио не мога“.