Спортен празник ще събере близо 400 деца от детските градини в община Русе

вторник, 23 април 2024

На 27 април /събота/ в 9 ч. в зала „Арена Русе“ ще бъде дадено началото на спортен празник на възпитаници на общинските детски градини. Организатор на събитието, което се провежда за първи път, е Община Русе, като в него ще вземат участие близо 400 деца.

Празникът обещава множество игри със състезателен характер, в които ще могат да се включат както децата, така и техните учители и родители. По време на провеждането му ще бъдат тествани ловкостта, издръжливостта и находчивостта на участниците, като за най-добрите ще има осигурени награди. Събитието ще предложи и множество забавления за малки и големи, които ще допринесат за тяхното добро настроение.

Спортният празник на Община Русе е с вход свободен, като местната администрация кани всички желаещи да присъстват и да окуражат състезателите и техните отбори.