Спортен празник „Ваканция, здравей!“ в Ново село

сряда, 29 юни 2016

Кметство Ново село, Община Русе, кани всички деца на възраст от 3 до 15 години на спортния празник „Ваканция, здравей!“.  Събитието ще се проведе на 2 юли /събота/от 18.30 часа в двора на Спортната зала в Ново село.

Всички желаещи за участие в състезателните игри, могат да се запишат в кметството до 30.06.2016г.

Те ще могат да се включат в разнообразни надпревари:  въртене на обръчи, теглене на въже, скачане с чували, велосипедно състезание, бягане и др. Организаторите обещават много забавления и награди за участниците.

Събитието се осъществява в рамките на кампанията „Русе – Европейски град на спорта 2016“ с финансовата подкрепа на Общинска фондация „Русе – град на свободния дух“.