Танцово студио “Импулс” и Мажоретен състав „Екстрийм“ завършиха активния си сезон с годишен концерт

събота, 22 юни 2024

В Голямата зала на Доходното здание се проведе Годишният концерт на Танцово студио “Импулс” и Мажоретен състав “Екстрийм” към Общинския мкадежки дом. Събитието бе уважено от заместник–кметовете Енчо Енчев, Димитър Недев и Златомира Стефанова.

Концертът беше  обзор на изминалата година за двата състава и напомни за многобройните спечелени награди от различни конкурси и фестивали. С феерия от 29 танца всички танцьори – от най-малките до най-големите, представиха на сцена труда на своите ръководители Петя Бонева, Милена Лазарова и Вероника Миланова през изминалата година.

Специално участие в концерта взеха и талантите от Вокална формация “Приста”. В края на концерта по традиция абитуриентите получиха плакет за активното си участие в дейността на съставите. Тази година зрелостници са Дея Иванова и Василена Лалинска от Мажоретен състав “Екстрийм”.

С този концерт танцьорите изпратиха учебната година и се отдават на заслужена лятна почивка.