Зам.-кметът Даниела Шилкова отпразнува рожден ден

четвъртък, 05 октомври 2017

Зам.-кметът по икономика, инвестиции и собственост Даниела Шилкова отпразнува с много настроение рождения си ден днес. Голяма част от подаръците, които тя получи, бяха емоционални и свързани с музиката и изкуството.

След като миналата година, екипът на русенския градоначалник произведе рожденичката в капитан Шилкова, с което осъществи една нейна детска мечта, тази година я изненада с музикален поздрав и тематичен реквизит.

Още в ранния следобед кабинетът на Даниела Шилкова се беше превърнал в цветна градина. Поздравленията си към нея през целия ден отправиха много колеги и приятели.

Благопожеланията си към зам.-кмета поднесоха лично областният управител Галин Григоров и неговият екип.

Царят на Русенския карнавал Бате Енчо пък беше изненадата на ОП „Русе арт“. Той дори влезе в образ и представи танц, наречен „Ние винаги знаем пътя“ с пожелание към рожденичката винаги, във всяко свое начинание, да намира правилния път.