Зам.-кметът г-н Иван Григоров присъства на откриването на Медицински център „Медика Експерт“

петък, 03 май 2019

Днес, в спортен комплекс „Ялта“ се състоя тържественото откриване на Медицински център „Медика Експерт“.

Заместник-кметът по хуманитарни дейности г-н Иван Григоров връчи поздравителен адрес на доцент д-р Кирил Панайотов от името на кмета на Община Русе г-н Пламен Стоилов.

„Благодарение на професионализма и упоритостта, които влагате в набелязаните цели, вие съумявате да изпълнявате мисията си и да работите с грижа към здравето и безопасността на русенци, което е достойно за възхищение“, се казва в адреса.

„Медика Експерт“ е разположен на първия етаж на Спортен комплекс "Ялта". Центърът предлага на своите пациенти и клиенти пълен набор от оздравителни и релаксиращи процедури. Модерно оборудваната база за възстановяване, рехабилитация и физиотерапия е разпределена на четири сектора: сектор Физиотерапия, сектор Кинезитерапия, масажен сектор и спа сектор.

На събитието присъства и народният представител Пламен Нунев, а отец Искрен извърши водосвет.