Зам.-кметът Иван Григоров връчи награди на ученически игри по баскетбол

неделя, 08 май 2016

Днес, в зала „Дунав“ зам.-кметът Иван Григоров връчи награди и закри ученическите игри 2015/2016 по баскетбол при девойките 11-12 клас. През последните дни се състезаваха 10 отбора от 10 града на цяла България. Първото място спечелиха ФСГ „Васил Левски“ – град Монтана, второ място – ПМГ „Гео Милев“, град Стара Загора, трето място – НГХНИ „Константин Преславски“, град Варна, четвърто място – ПМГ „Добри Чинтулов“, град Сливен, пето място – СМГ „Паисий Хилендарски“, град София, шесто място – ПГИУ „Елиас Канети“, град Русе, седмо място – ПМГ „Асен Златаров“, град Ботевград, осмо място – ГПЧЕ, град Плевен, девето място – ГПЧЕ „Иван Вазов“, гр. Смолян и десето място – ГПЧЕ „Ексарх Йосиф“, град Разград. Индивидуална награда за най-добър реализатор спечели Янина Тодорова от НГХНИ „К. Преславски“, град Варна.

Награди връчиха и Веселин Богданов - директор на ОП "Спортни имоти" и Иван Дончев - главен експерт по спорта на Министерството на младежта и спорта за областите Русе, Разград и Силистра.