„Доставката на софтуер за управление на проекти“ - открита продецуда по възлагане на обществена поръчка

четвъртък, 18 юли 2013

УВАЖАЕМИ ГОСПОЖИ И ГОСПОДА ,

ОБЩИНА РУСЕ отправя покана към всички заинтересовани лица за участие в открита процедура за възлагане на обществена поръчка с предмет: „Доставката на софтуер за управление на проекти“, която е част от дейностите, предвидени за изпълнение по проект “ПОДОБРЯВАНЕ НА ДОСТЪПНОСТТА НА ЕВРОРЕГИОН РУСЕ – ГЮРГЕВО С ПАН-ЕВРОПЕЙСКИ ТРАНСПОРТЕН КОРИДОР 9”, който се изпълнява по Приоритетна ос 1: „Достъпност - Подобрена мобилност и достъп до транспортна, информационна и комуникационна инфраструктура в трансграничния регион ”, Ключова сфера на интервенция 1 „Подобряване на средствата за трансграничен сухопътен и речен транспорт” по Програмата за трансгранично сътрудничество Румъния – България 2007 – 2013, съфинансирана от Европейския фонд за регионално развитие на ЕС. Проектът се изпълнява в партньорство между Община Русе –  Водещ партньор и Община Гюргево.

Настоящата документация е изготвена с цел да Ви помогне да се запознаете с условията и да подготвите своите предложения за участие в тази процедура по реда на глава V от Закона за обществените поръчки (ЗОП). За всички неуредени в настоящата документация за участие въпроси, следва да се прилагат правилата на Закона за обществените поръчки. За неуредените въпроси във връзка със сключването, изпълнението и прекратяването на договорите по настоящата обществена поръчка се прилагат разпоредбите на Търговския закон и на Закона за задълженията и договорите.

Документацията за участие, може да получите в срок до крайната дата, посочена в обявлението на поръчката, включително, всеки работен ден от 09.00 до 17.00 часа до 10 дни преди изтичане на срока за получаване на офертите, срещу представен платежен документ за закупуване на документацията за участие в размер на 12 (дванадесет) лева, внесени по  сметка наОбщина Русе, а именно: Банка  ТБ "Инвестбанк" АД, клон Русе , IBAN: BG 37  IORT 7379 3300 0300 00, BIC: IORT BGSF вид плащане 447000.

Лицата имат право да разгледат документацията преди да я закупят.

При закупуване на документация за участие в поръчката, за целите на осъществяването на успешна обратна връзка при необходимост е желателно лицето да посочи изчерпателен адрес за кореспонденция  и телефонен номер.

Можете да се запознаете с документацията за участие тук.

Пряк път към решение за откриване на процедурата в РОП на АОП.

Пряк път към обявление за обществената поръчка в РОП на АОП.