Годишен концерт на танцово студио „Импулс“

петък, 21 юни 2019

На 20 юни в голямата зала на Доходно здание, танцово студио „Импулс“ към Общински младежки дом представи своя Осемнадесети пореден годишен концерт. Концертът беше посветен на приемствеността в творческата работа и развитие на младежите, израснали в студиото. Точно в 19:00 часа, сцената се напълни с малки и големи танцьори и постави началото на концерта. Музика и цветове изпълни залата и представи работата на студиото и на ръководителките г-жа Петя Бонева и г-жа Вероника Миланова през изминалия творчески сезон. Общо 90 танцьори представиха 27 танца. Момичетата от „Импулс“ представиха и танците, с които завоюваха призови места от България и чужбина през изминалата година. Специален поздрав момичетата получиха от Мажеретен състав „Extreme“, които представиха две изпълнения в концерта.

Изненада за всички беше поздравът на Бате Енчо. Той отправи специален поздрав на сцената към танцьори, ръководители, родители и публика, за прекрасната им работа. Съвсем импровизирано покани всички участници на сцената и заедно изпълниха един танц. Специални поздрави танцово студио „Импулс“ получи и от кмета на Община Русе Пламен Стоилов, под формата на поздравителен адрес, който беше връчен на ръководителите на студиото от директора на Общински младежки дом Красимира Николаева.