Информационният ден по Програма „Култура“ се отлага за 6 април

петък, 19 март 2021

Информационният ден по Програма „Култура“ на Община Русе за финансиране на проектни предложения в областта на изкуствата и културата се отлага за 6 април, от 11 ч., в зала „Култура“. Промяната се налага заради въведените допълнителни противоепидемични мерки на национално ниво.

Община Русе напомня, че крайният срок за участие в конкурса по Програма „Култура“ е 15 април, като документите следва да се депозират в Деловодството на общината. Съгласно новия правилник на Програма „Култура“, приет от Общинския съвет, за първи път ще бъде възможно документи за кандидатстване да се изпращат по електронен път на имейл: programa.kultura@ruse-bg.eu, като задължителното изискване е наличие на електронен подпис.

Необходимите документи за кандидатстване и новият правилник на Програма „Култура“ са публикувани на сайта на Община Русе.